Meme Büyütme Meme Küçültme Yüz Germe Burun Estetiği Göz Kapağı Estetiği Lazer Lipoliz Liposuction

Yüz Germe Alanında Uzman Yazarlar ve Makaleleri

Burun Ucu Estetiği Fiyatları

burun ucu estetiğiBurun estetiği son yıllarda en sık yaptırılan estetik operasyonların başında gelmektedir. Yüzün tam merkezine oturan, ifadeyi, bakışları olumlu ya da olumsuz etkileyebilen, kişinin sosyal ortamlarda beğenilmeme kaygısını tetikleyen, yüzünüzdeki bir kambur gibi hissedilebilen burnun en dikkat çekici bölgesi uç kısmıdır. Burun ucu estetiği yaptırmak isteyen ve bununla ilgili araştırma yapan hasta adaylarının kafasında netleştirmek istediği konulardan bir tanesi de burun ucu estetiği fiyatlarıdır. Aslında buna ücret ya da maliyet demek daha doğru bir tanımlama olacaktır. 

Hasta adayları, burun ucu estetiği fiyatlarını en doğru ve kesin biçimde hastanın doktor tarafından yüz yüze değerlendirmesi sonrasında öğrenebilirler. Bunun dışında internet ortamında burun ucu estetiği fiyatları, tıpkı burun estetiği ve diğer estetik uygulamalarda olduğu gibi yasal değildir. Bu yüzden bu fiyatlar yayınlanmamaktadır. Hastalar açısından unutulmaması gereken konu vardır ki, önemli olan başarılı bir burun ucu operasyonu geçirmek. 

 

Burun ucu estetiği fiyatlarını neler belirler? 

Burun ucu estetiği fiyatlarını belirleyen birçok etken vardır. Hastanın burun ucuyla ilgili şikayetlerinin boyutuna göre yapılacak ameliyat planlaması, hastane seçimi, anestezi ve cerrahi ücreti toplam maliyeti belirlemektedir. Hastane seçimi maliyeti artırıp azaltan bir role sahiptir. Burada hasta, uygun standartlarda ameliyathanesi olan doktorunun çalıştığı ya da anlaşmalı olduğu bir hastaneyi seçebilir. Burada, hastanede ameliyathane giderleri, anestezi ücreti, cerrahi ücreti, olası yatışların getireceği ücretler söz konusudur.

http://www.bahadirbaykal.com/burun-estetigi/revizyon-burun-estetigi/

Fiyat araştırması öncesinde hasta ne istediğini bilmeli

Hastanın beklentilerinin gerçekçi olması, burun şekliyle estetik ve doğal görüntü açısından uyumlu bir burun ucunu arzu etmesi bu operasyonu gerçekleştirmeden önce atacağı ilk doğru adımı oluşturur. Hasta burun ucunun yüzüne kattığı ifadeyi, ne gibi değişiklikler istediğini çok iyi bilmelidir. Burnunu, yüzünü, yüzündeki ifadeyi bilen hastalarda burun ucu estetiği ameliyatı daha başarılı sonuçlar vermektedir. Hastaların memnuniyet oranı çok yüksektir. 

Ameliyat olunacak doktor araştırmasında hastanın yapması gereken en önemli davranışlardan bir tanesi, belirlediği doktorun daha önce yaptığı burun ucu estetiği sonuçlarını görmektir. Bu çalışma karşısında hastanın alacağı karar bazen ücreti bile gölgede bırakmaktadır.  Bazen de belirlediği ücret kotası üzerinde değişiklikler yapmasına neden olmaktadır. 

Erkekler de burun ucu estetiği maliyetlerini merak ediyor

Burun ucu estetiği fiyatlarını artık kadın hasta adayları kadar erkek hasta adayları da araştırmaktadır. Görselliğin ön plana çıktığı günümüz toplumunda erkekler de dış görünüşlerine önem vermekte ve burun estetiği, burun ucu estetiğini sıklıkla yaptırmaktadırlar. Burun ucu estetiğinde erkeksi ve kadınsı burun yapılarını belirleyen temel ölçüleri bilmek, maliyet araştırması ve doktor seçiminden önce bilinçli bir hasta olmanın gereklerindendir. Erkeklerde burun ucunun üst dudakla yaptığı açı 90-95 derece iken, bu oran kadınlarda 95-115 derece arasındadır. Kadınsı burun yapısının ucu daha kalkıktır. 

Hasta adaylarının maliyetini merak ettiği burun ucu estetiği operasyonunda burun ucunun açıları, yüksekliği ve genişliği çok önemlidir. Düşük burun ucunun düzeltilmesi ya da burun ucundaki başka şekil bozukluklarına yönelik yapılan burun ucu estetiği işlemi lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Sadece burun ucundaki yumuşak doku ve kıkırdak yapıya müdahale edilir. Sarkıklık ve düşüklük varsa giderilir, büyüklük veya uzunluk varsa burun yapısına uygun bir şekilde ortadan kaldırılır.  İşlem 1 saatte tamamlanır ve kesi izleri görünmez bir konuma gizlenir. 

http://www.bahadirbaykal.com/burun-estetigi-ameliyati-rinoplasti-hakkinda-hersey/ 

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çok daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.